Dzieje się

Radosnych świąt Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy możemy podzielić się życzeniami, wyrazić swoje wyrazy wdzięczności i okazać wyjątkowe uczucia wobec innych.

Nowy rok szkolny czas zacząć

W sobotę 16 września o godz. 10:00 rozpoczynamy nowy rok szkolny. Wszystkich chętnych, którzy nie zdążyli jeszcze zapisać dzieci do szkoły, zapraszamy w sobotę 16 września o godz. 9:00 (rekrutacja uzupełniająca) Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w szkole.

Rekrutacja 2023/24

Od 8 maja do 30 czerwca trwa rekrutacja na kolejny rok szkolny 2023/24.

Ferie Wiosenne

Życzymy zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych w gronie najbliższych oraz radosnego wiosennego nastroju! 🐰🥚

Kulig w szkole?

Po zimowych feriach. Pełni energii. Czas powrócić do szkoły i zacząć naukę na poważnie. Bawiąc się.

Ferie Zimowe

Ferie zimowe to wspaniała okazja do tego, aby odpocząć od szkolnych zajęć, spotkać się z przyjaciółmi i rodziną oraz cieszyć się śnieżną zimą.

Świętujemy Dzień Babci i Dzień Dziadka!

Dzisiaj jest wyjątkowy dzień, w którym wszyscy możemy podziękować naszym Babciom i Dziadkom za ich miłość i opiekę. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego!