Dobrze wiedzieć

Kto pyta, nie błądzi, czyli...

Naczęściej Zadawane Pytania. (FAQ)

Zajęcia odbywają się w nowoczesnej placówce Brooke Weston Academy. Mamy dostęp do wszystkich spełniającyc normy bezpieczeństwa udogodnień.
Korzystamy z sal, pomocy naukowych, a także ze stołówki szkolnej.
Coomb Road, Great Oakley, Corby, Northants. NN18 8LA. Sprawdź jak dojechać.

Spotykamy się w soboty w godz. 10:00-13:00. Cykl zajęć szkolnych odbywa się zgodnie z cyklem zajęć szkół publicznych w Wielkiej Brytanii.

Sprawdź w kalendarzu zajęć czy nie ma jakichś zmian.

Wysokość czesnego za rok nauki:

• 1 dziecko - opłata roczna £355 [£350 czesne + £5 i ubezpieczenie]
  • 2 dzieci - opłata roczna £690 [2x £340 + 2x £5 ubezpieczenie]
  • 3 i więcej dzieci - opłata roczna £715 [£700 czesne (zniżka na trzecie dziecko) + £15 ubezpieczenie]

Opłata za czesne jest podzielona na dwie raty, płatne do końca września i do połowy lutego.  We wrześniu pobierana jest wpłata na ubezpieczenie w wysokości £5.

*Nowe rodziny - £20 opłaty administracyjnej - płatne przy zapisie.

Tak. Parking na terenie szkoły GRATIS. Sprawdż na mapce.

Parking.gif

Dodatkowe pytania/sugestie?

Jesteśmy otwarci na wszelką pomoc i sugestie dotyczące naszej placówki. Jeśli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania, lub pomysł jak podnieść jakość naszych działań, zadzwoń lub napisz do nas.
Użyj formularza i skonaktuj się z nami. Postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom.