CO NAS WYRÓŻNIA... NASZE MOCNE STRONY.

Doświadczenie

Szkoła zapewnia uczniom opiekę pedagogiczną podczas trwania zajęć. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pedagogów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.
Pracę nauczycieli wspomaga psycholog.
Już teraz poznaj naszą kadrę.

Jakość

Jakość nauczania jest niezmiernie ważna w tym stadium rozwoju dziecka. Wiemy to.
Utrzymujemy wysoki poziom, a od kilku lat sukcesywnie go podnosimy. W tym roku będziemy walczyć o Gold Award Certificate w NRSE Quality Framework.

Zajęcia odbywają się w nowoczesnej placówce
Brooke Weston Academy. Mamy dostęp do wszystkich spełniających normy bezpieczeństwa udogodnień. Korzystamy z sal, pomocy naukowych, a także ze stołówki szkolnej. Pracę nauczycieli wspierają przeszkoleni asystenci i wolontariusze.

Tego jesteśmy pewni i tym chcemy się podzielić.

Niesamowicie przyjazna atmosfera

Uczymy dzieci w wieku od 4 lat do klas gimnazjalnych. Prowadzimy kurs przygotowujący do GCSE. Naszym głównym celem jest rzetelne przekazywanie wiedzy młodym pokoleniom. Robimy to z wielką przyjemnością i entuzjazmem. Jesteśmy pedagogami.

Wysoki poziom edukacji

Nasi uczniowie zdobywają umiejętności w zakresie języka polskiego z elementami historii i geografii Polski. Poznają  kulturę i polskie tradycje.

Jesteśmy przekonani, że aby dobrze wypełniać misję którą przed nami stawiają rodzice, my również musimy stale podnosić własne kwalifikacje.

Wsparcie dla dzieci z potrzebami edukacyjnymi

Wspieramy dzieci w trudnych sytuacjach życiowych i ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Pracę nauczycieli wspomaga psycholog, tworzymy indywidualne programy oraz pracujemy metodami pozytywnego wzmacniania.

Uczymy bawiąc

Pracujemy i uczymy się w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Wspólnie z rodzicami (prawnymi opiekunami) organizujemy dla naszych uczniów wiele uroczystości:

• śpiewamy podczas jasełek polskie kolędy,

• świetnie się bawimy na balu karnawałowym,

• organizujemy kiermasz wielkanocny,

• przesyłamy buziaki i serdeczności wszystkim mamom i tatom podczas ich święta,

• dzień dziecka to zawsze szkolna wycieczka.

Poprzez zabawę uczymy się i poznajemy litery, czytanki, bajki i legendy oraz gramatykę i literaturę polską. W tę przygodę z językiem polskim możesz wyruszyć z nami również i Ty.