Strefa rodzica

Znajdziecie tu Państwo wszystkie niezbędne informacje

Twoje dziecko pod dobrą opieką

Siedzibą szkoły jest Brooke Weston Academy w Corby.

Obecnie w szkole uczy się około 30 dzieci. Większość z nich mieszka w Corby, ale przyjeżdżają do nas również dzieci z Kettering oraz innych okolicznych miejscowości. Pracujemy w małych kameralnych grupach.

Spotykamy się w soboty w godz. 1000-1300.
Cykl zajęć szkolnych odbywa się zgodnie z cyklem zajęć szkół publicznych w Wielkiej Brytanii. Działalność szkoły finansowana jest z opłat za naukę (czesne), środków pozyskanych od organizacji polonijnych i brytyjskich.

Jakość

Jakość nauczania jest niezmiernie ważna w tym stadium rozwoju dziecka. Wiemy to.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Utrzymujemy
wysoki poziom, a od kilku lat sukcesywnie go podnosimy.

Zajęcia odbywają się w nowoczesnej placówce
Brooke Weston Academy. Mamy dostęp do wszystkich spełniających normy bezpieczeństwa udogodnień. Korzystamy z sal, pomocy naukowych, a także ze stołówki szkolnej. Pracę nauczycieli wspierają przeszkoleni asystenci i wolontariusze.

To musisz wiedzieć.

Regulamin szkoły

Jak pewnie się domyślasz w naszej szkole jak w wielu innych obowiązują pewne reguły i zasady.

Zasady przyjmowania do szkoły

Warunkiem przyjęcia do szkoły jest złożenie do dyrektora szkoły dokumentów rekrutacyjnych

Resource Three

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas varius tortor nibh, sit amet tempor nibh finibus et.

Resource Four

Resource Five