Serdecznie zapraszamy naszych uczniów na  cykl warsztatów artystycznych!

ARRR!t  Piraci Sztuki w Akcji.
W październiku (26.10.2019) rozpoczynamy cykl godzinnych warsztatów artystycznych prowadzonych raz w miesiącu, bezpośrednio po zajęciach szkolnych. Podczas każdych zajęć dzieci będą mogły zapoznać się z różnymi technikami artystycznymi. Zajęcia prowadzi p. Karolina Opolska.

PROGRAM:
Szczegółowe daty i opis już wkrótce.

• Październik: GLINA – techniki modelowania i rzeźby w glinie na podstawie modelu

• Listopad: MALARSTWO – techniki impresjonistyczne na tkaninie

• Grudzień: RYSUNEK KREDKĄ – portret realistyczny w technikach zaawansowanych (cieniowanie, blendowanie).

• Styczeń: MASA POLIMEROWA – tworzenie biżuterii z masy polimerowej.

• Luty: MASA PAPIEROWA – Chiński wynalazek sprzed 2200 lat - Papier-mâché i maski teatralne oraz przedmioty użytkowe.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Koszt pięciotygodniowego kursu to tylko 20 funtów (  zapewniamy wszystkie potrzebne materiały oraz narzędzia )!

Nie czekaj,  zapisz się już dziś!
Spróbuj różnych technik artystycznych.
Kto wie? Może okazać się, że w przyszłości to właśnie Ty będziesz wielkim artystą.

Uwaga.
Ze względu na poziom zaawansowania i bezpieczeństwo związane z poszczególnymi technikami wymagany wiek uczestników to minimum 7 lat.

January 30, 2020 • 11:09AM

September 13, 2019 • 11:02AM