Wróciliśmy po zimowych feriach.

Mamy nadzieję, że mieliście wspaniałe ferie i odpoczęliście dobrze. Teraz jednak czas powrócić do szkoły i zacząć naukę na poważnie.

Dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami informacjami na temat zajęć, które odbyły się po powrocie z ferii.

Realaks

Jedną z ciekawszych rzeczy, które uczniowie poznali na zajęciach, był masaż.

Na początku wydawało się to zadaniem trudnym i wymagającym dużo skupienia, jednak z czasem okazało się, że każdy z nas może nauczyć się tej sztuki. Uczniowie uczyli się technik masażu i dowiedzieli się, jakie korzyści niesie ze sobą taka praktyka.

Masaż jest doskonałym sposobem na redukcję stresu, odprężenie mięśni i poprawę krążenia. Warto wiedzieć, jak go wykonywać, aby móc przynieść korzyść swoim bliskim.

Nie możemy powiedzieć więcej teraz* - to niespodzianka

Kolejną ciekawą rzeczą, która czekała na uczniów po feriach, były przygotowania do niespodziankowego wydarzenia, którego nie będziemy teraz nazywać.

Uczniowie pracowali nad różnymi projektami, które przedstawimy podczas tego wydarzenia*.

W ramach przygotowań do tego dnia, uczniowie pracowali w grupach, wymyślając różne ciekawe pomysły i dyskutując na ich temat.

Praca w grupach pozwoliła uczniom na rozwijanie umiejętności pracy zespołowej i uczenie się od siebie nawzajem.

Mamy nadzieję, że zarówno zajęcia z masażu, jak i przygotowania do niespodziankowego wydarzenia, były ciekawym i wartościowym doświadczeniem.

Dzięki tym zajęciom nasi podopieczni mogli się nauczyć się wielu nowych umiejętności, a także poznać swoje talenty i zainteresowania.

Warto przychodzić do szkoły w sobotę.

*odwiedzaj naszą stronę a dowiesz się więcej

April 6, 2023 • 11:01AM

February 6, 2023 • 11:30AM