Witamy Was serdecznie w nowym 2023 roku.

Tym bardziej serdecznie, że wprowadzamy kilka zmian w naszej dostępności w Internecie.
Będzie nas więcej i będziemy łatwiej dostępni.

Zmieniamy się na lepsze

Wychodząc naprzeciw oczekiwanom naszych najbardziej aktywnych odwiedzających, przebudowaliśmy naszą stronę, tzn. przebudowaliśmy strukturę serwisu, by łatwiej było dotrzeć do interesujących Was treści, wprowadziliśmy zmiany przyspieszające dostępność serwisu oraz bardziej intuicyjną nawigację na urządzeniach mobilnych. Dodaliśmy kilka nowych użyteczności - zresztą spradźcie sami.

• nowa struktura serwisu,
  • łatwiejsza nawigacja,
  • lepsza użyteczność na urządzeniach mobilnych,
  • łatwiejsze udostępnianie treści z serwisu "Podziel się z przyjaciółmi".

To tylko początek wprowadzanych modyfikacji.

Polska Szkoła w Corby, lepsza z każdym rokiem.

Mamy nadzieję, że Wy równie entuzjastycznie wchodzicie w Nowy Rok.
Życzymy Wam wielu sukcesów, a Waszym pociechom zdobywania kolejnych stopni w drodze do poznawania i pielęgnacji naszego języka polskiego.

January 21, 2023 • 2:53PM

January 4, 2023 • 11:37AM