Nauczyciel

Pozycja

Nauczyciel

Siedziba szkoły

Polska Sobotnia Szkoła w Corby Coomb Road | Great Oakley | Corby | Northants. NN18 8LA (budynek Brooke Weston Academy)

O tej pracy

Dyrekcja Polskiej Sobotniej Szkoły w Corby niniejszym informuje:
poszukujemy nauczycieli do pracy w naszej placówce.
Poszukujemy osoby otwartej, kreatywnej, komunikatywnej, której na sercu leży rozwijanie polskiej oświaty na terenie Wielkiej Brytanii, pogłębianie wśród dzieci i młodzieży polskiej świadomości narodowej, wychowanie młodego pokolenia w tradycji i kulturze narodowej.

Wymagania wobec Nauczyciela:

• aktualny DBC
  • kwalifikacje pedagogiczne /dyplom/
  • dobrze widziane jest doświadczenie w pracy w szkole na stanowisku nauczyciela
  • dyspozycyjność w godzinach pracy szkoły /sobota 10-13/

Gwarantujemy miłą i ciepłą atmosferę w gronie pracowników, podczas zajęć i sobotnich spotkań. Oferujemy pełny pakiet wyposażeniowy i objęcie funkcji jako nauczyciel prowadzący odpowiednie grupy wiekowe.

Spotykamy się w każdą sobotę od godziny 10:00 do 13:00 w Brooke Weston Academy. Zajęcia odbywają się zgodnie z planem szkół angielskich.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt - mailowy lub osobisty w siedzibie szkoły.

info@PolskaSzkolawCorby.co.uk.

Napisz, chętnie odpowiemy!

Dołącz do nas!

Jeśli znasz kogoś, kto ma odpowiednie kwalifikacje i chciałby wspierać młode pokolenia w poznawaniu kultury i polskich tradycji, chętnie go poznamy.